CHRYSLER CROSSFIRE BENZIN -06

Shitet nga: visi 26 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Sarandë
makina eshte ne gjendje shume te mire sport full ekstra.ka nje vit ne shqiperi e parkuar me siguracion 6 muaj targa angleze timon anglez..nuk ka asnje detyrim doganor dhe eshte gati per dogan.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim