CHRYSLER CROSSFIRE -05

Shitet nga: visi 31 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
CHRYSLER CROSSFIRE viti i prodhimit 2005 ABS SRS ESP 2 xhama 2 pasqyra model coupe sport ngjyr gri 300 benzin marsh;AUTOMAT .makina ka nje vit ne shqiperi e parkuar,eshte me targa angleze e regullt dhe me siguracion te paguar nje vit.jam i interesuar ta nderoj me nje makine tjeter.JU FALEMINDERIT!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim