BMW 730 D INDIVIDUAL 218 KM -04

Shitet nga: Dalip 03 Tet 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Sarandë
Shitet BMW 730, viti i prodhimit 2004, FULL OPTION, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale. per me shume info mund te kontaktoni ne nr e telefonit ose ne adresen e emailit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim