Okazion Audi allroad black 2.5 TDI V6 4x4 180kW

Shitet nga: Avni 20 Jan 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 350 EUR   3 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Allroad
Shitet ose nderrohet Audi allroad i zi FULL OPTION ne gjendje sh te mire viti 2001 2.5 V6 TDI 180 kuaj fuqi, baxha xhami me tre pozicione, sedile RECARO Original, TV NAVI, jastek ajri me 4 nivele me buton qe behet xhip per te tera terrenet, drita xenon, sensor parkimi para dhe mbrapa, marsha ne timon, kamjo tiptronic sport, dy marmita, disqe 17" Original, ESP Clima, 4 goma te reja nuk ka nevoje per asgje FULL FULL FULL
Shitet ose nderrohet
Cmimi 3350€
Cel. 0692351306
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim