Audi A3 diezel -01

Shitet nga: Kulla 31 Krr 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makine ''AUDI'' tip- A/3 sportiv me 6 marsha, fuqia motorrike1900 c (193 K.f), lenda djegese diezel, prodhim i vitit 2001, ngjyra e zeze me boje metalizato, me sistem ftohes ''klima'', xhamat e dyerve dhe pasqyra elektrike, disqe alumin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim