Mitsubishi Pajero Pinin -02

Shitet nga: MIHAL 23 Gsh 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Sarandë
Marka: MITSUBISHI Modeli: PAJERO PININ Ngjyra: BLU Tipt i mjetit rrugor: Automjet me 4+1 vende Viti i prodhimit:2002 SRS & ABS. GDI. 4 x 4 GOMA TE REJA. DOKUMENTA TE RREGULLTA. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE DHE E MIREMBAJTUR.SHITET 4000 € ( ME MARREVESHJE ). OSE NDERROHET ME BMW OSE MERCEDES-BENZ. VIT PRODHIMI MBRAPA 2000.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim