Autokombanje

Shitet nga: astrit sulo 27 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina korrëse
Deutz Fahr 1322 ne gjendje perfekte .me Heder misri dhe gruri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim