Mercedes benz -87

Shitet nga: Emiraldo 30 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Sarandë
shitet makine pune e bler ne gjermani e cila ka 2 vite qe nuk perdoret e vitit 87 me dekumenta te rregullta.Makina eshte me kazan veteshkarkus dhe me mbules kazani.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim