Mercedes Sprinter dizel -98

Shitet nga: ismail 30 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet autobuz sprinter.17+1 vende.viti i prodhimit 1997.ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. me dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim