Makine pune benz -87

Shitet nga: Emiraldo 28 Tet 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina ndërtimi
shitet ose nderrohet makina eshte e vitit 87 me dekumenta deri ne dhjetore 2014. Shitet per arsye mosperdorimi ka dy vite qe qendron ne garazh. Ka motor 240 dhe eshte me vete shkarkus eshte bler ne gjermani dhe eshte perdorur ne Sarande per shperndarje bomblash gazi gjthashtu kazani mund ti mbulohet. Mundesi nderrimi me makine familjare ekonomike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim