CAT 320BL

Shitet nga: Marsel 02 Tet 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina ndërtimi
CAT 320BL. Mjeti esht ne gjendje shum te mir pune .KA MATRAPIK KRUP NE GJENDJE SHUM TE MIR _MJETI JEPET DHE ME QERA PER CDO LLOJ PUNE NE TE GJITH SHQIPERIN.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim