Makine vetshkarkues

Shitet nga: astrit sulo 27 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 000 LEK

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benc 814 ne gjendje perfekte me dokumenta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim