Kamjon mercedes benz te -86

Shitet nga: Arjan 22 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjon mercedes ne gjendje te mire xhenerike dhe mekanike, sherbime te gjitha te sapo bera.
cmimi 5500 euro, i diskutueshem.
per me shume informacione telefonini ne numrin e meposhtem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim