Fugon 407 1.4 ton neto dopiogom -88

Shitet nga: astrit demiraj 12 Nën 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
fugon i bardh termus me dysheme te re 3.5ton bruto motor 2400 Letra te paguara deri ne 20.5.2016 vende2*1.vit prodhimi 88.me naft.2500e rruga mitat hoxha sarand.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim