Kamiona Mercedes -95

Shitet nga: Benard 11 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
mercedes benz 3538 i vitit 1995 me taksa te paguara vetshkarkuse e cila eshte 17 m3 me mushama kurtine elektrike qe hapet dhe mbyllet nga brenda dhe eshte ne gjendje te mire teknike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim