Kamiocine Mercedes 240 dizel -87

Shitet nga: Emiraldo 11 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
shitet kamjocine pune e vitit 87 me dekumenta te rregullta. makina ka 2 vjet qe nuk perdoret eshte blere nev gjermani dhe eshte perdorur nga nje pronar prej 10 vjetesh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim