SPRITER 312 -98

Shitet nga: bled 26 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Sarandë
SPRITER 312 SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI,, Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike . Taksat e paguara deri ne qershor 2015 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim