Kamion benz 711turbo intercooler 1996,7ton

Shitet nga: Edi 01 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Sarandë
Shitet per arsye mbyllje aktiviteti- Kamion benz 711turbo intercooler,7tonesh,viti1996,ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike,me karroceri alumini te re si dhe porte hidraulike,perfekte per ngarkim shkarkim,goma te reja,me sherbime te kryera,vajra,filtra, ne 20korrik2014.Makine e shpejte dhe e manovrueshme.e mbajtur me fanatizem.E gatshme per cdo lloj prove.Taksa dhe siguracion nderkombetar,te prera deri ne mars te 2015.
Cmimi eshte 6000 EURO i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim