Skaf plastic me motor 100 hp+ gps&ollot me kabin..

Shitet nga: Elton Ismaili 22 Qer 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR   8 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Anije me motor
Shitet skaf Drago 6 metra me motor Merkuri 100 hp I paisur me gsp & hollot kabin fjetje per 3 persona me dokumentacion te regullt dhe treiler.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim