2 bilardo

Shitet nga: ardit 30 Krr 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Pukë
Pajisje : Sport me top
Shiten dy bilardo italiane ...marka ''consul by garlando'' ne gjendje shume te mire pune...bashke me bilardot shiten; 2 tabelat e pikezimit + 12 steka pothuajse te reja,guret jane te rinj dhe ka nje pale tjeter rezerve...xhetonjerja punon ne menyre perfekte dhe disponoj 200 xhitona -Te gjitha shiten 2000 euro... Shiten per mbyllje aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim