makina eshte shum ne gjenndje te regullt -03

Shitet nga: bajrami 08 Krr 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Pukë
Makina eshte e ardhur nga zvicra ka dokumenta zvicrane dhe gjindet ne Kosov ne qytetin e Prizrenit per gjdo gje na merni ne numrin e lart permendur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim