Hyundai cl diesel -02

Shitet nga: Florian Hilaj 03 Dhj 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pukë
Makina ndodhet ne Rome me date 23.12.2014 vjen ne Shqiperi ( Puke) . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim