Truall

Shitet nga: xhoni 30 Gsh 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
shitet toke buz rruges 16m e gjer klm3 pogradec korce e pershtatshme per cfardolloj aktiviteti si persh karburant shtepi dyqane fabrika e tjer...me dokumenta te rregullta dhe me tapi te re flm...0694772085...0699647456
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim