Truall 840 m2 me dekumenta te rregullta..

Shitet nga: EDI 08 Krr 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pogradec
Toke 14m e gjere dhe 60m e gjate 840 m2 ndodhet ne starove 200m larg blloku te vilave Rruga Zenel Bejko. Ose nderrohet me hyrje apartamenti
40 euro meter katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim