Toke ne Udenisht ,Pogradec , buze rruges kryesore

Shitet nga: Arben Torollari 25 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 000 LEK

Komuna: Pogradec
SHITET TOKE PREJ 1800 M2 NE KOMUNEN UDENISHT ME DEKUMENTA TE RREGULLTA ME GJERESI TE TRUALLIT 18M DHE GJATESI 100M NE NJE ZONE MJAFT TE FAVORSHME BUZE RRUGES KRYESORE QE TE CON NE POGRADEC DHE PRANE LIQENIT TE OHRIT. TOKA MUND TE SHFYTEZOET PER NGRITJEN E NDONJE AKTIVITETI OSE PER NDERTIMIN E NJE SHTEPIE BANIME. CMIMI 150 MILION I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim