Toke ne Bucimas Pogradec

Shitet nga: miriani 25 Maj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet toke ne bucimas PG ne 3 parcela te ndryshme me cmime te ndryshme,toka eshte e pajisur me gjith dokumentacionin perkates.Parcela e pare eshte 2500 m katror e gjere 20 m,me cmim 20.000 m.Parcela e dyte eshte 1300 m e gjere 25 m e pershkruar ne dy rruge auto me cmim 30.000 m.Parcela e trete eshte 1500 m katror e gjere 8.5 m direkt ne rruge nacionale e pajisur dhe me uje te pishem dhe me kontrate cmimi 60.000 m.E rendesishme te thuhet se toka shitet sipas mundsise dhe deshires se siperfaqes qe do blersi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim