Shtepi prej 385m2 ne Pogradec

Shitet nga: ajet 09 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
shitet vile 3 kate afer 1 majit 200m larg liqenit
kati 1 magazine kati 2 ka 4dhoma dhe
kati 3 ka 4 dhoma me prespektive dhe
per 2 kate te tjera me dokumenta dhe
me hipoteke te rregullta me
pamje nga liqeni cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim