Shtepi ne Qershize,Ceravve Pogradec

Shitet nga: Niko 21 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 000 LEK

Komuna: Pogradec
2 dhoma gjumi, sallon dhe guzhine bashk, banje, dhome tharje ne kat te 5
Qershize,Ceravve Pogradec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim