Shtepi 685 m2, 3 kate, siperfaqe banimi 260 m2

Shitet nga: Genci Xhyra 04 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Pogradec
Truall 685 m2, ndertese 85 m2, 3 kate me cati te shfrytezuar, ka oborr perpara i gjelberuar 450 m2, kopsht mbrapa 150 m2, e mobiluar ne te gjitha dhomat, 4 wc te kompletuara, ngrohje qendrore per te gjtha ambientet me kaldaje (dru, gaz, nafte), Garazh, Sistem vaditje, pus, kopsht i gjelberuar, me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.
Adresa: Rruga e Volorekes, km i dyte, 30 m larg shkolles "RILINDJA", Pogradec.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim