Shtepi 3 KATE- 6 dhoma 3 bajnja + garazh

Shitet nga: Ridvan Ademaj 29 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Pogradec
Ndertesa shitet ose leshohet me qera.

cmimi per tu shitur: 150.000€ (euro)
cmimi per tu leshuar me qera: eshte i arsyeshem

Ndodhet ne Kilometrin e pare, Rruga Pogradec-Korce (ndodhet ne buze te ruges)

Ndertesa ka 3 kate.
KATI 1- Bar- Restorant
KATI 2- 3 Dhoma + 3 Banja
KATI 3- 3 Dhoma + 1 Banjë

dhe garazh 40m2

PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN 0692179889
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim