Leshohen ambjente me qera per plazh.

Shitet nga: Ervis 28 Qer 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
2 dhoma te kompletuara dhe garzonere e kompletuar.
Cmimi 20.000 dhe 25.000 mije lek. ( 15 dite )Adresa: lagja nr. 1 rruga per Drilon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim