Apartament prej 70m2 ne Pogradec

Shitet nga: SKENDERIE 14 Krr 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Pogradec
Tek EuroKorca. Afer liqenit. Me hipoteke dhe i gjithe apartamenti i mobiluar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim