Apartament prej 105 m2 ne Pogradec

Shitet nga: Fatmir 06 Gsh 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Pogradec
Apartament per shitje ne qytetin e Pogradecit. Ndodhet ne nje ndertim te ri gjate rruges se Tushemishtit. Apartamenti ka planimetri te organizuar ne nje dhome ndenjeje bashke me gatimin, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perfshihet ne cmim. Mobilimi eshte i koheve te fundit dhe ndodhet ne nje pozicion shume te mire ku te gjitha dhomat jane me drejtim nga lindja.
Per me shume information mund te na kontaktoni. Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim