Makineri per pastrim mermeri dhe cimenti

Shitet nga: alket 24 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Pogradec
Makineri per lucidimin e cimentove dhe mermerit , punon me korent monofaze dhe 3 fazor cmimi l makinerise eshte 15000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim