Laburator DOLI DIGITAL EXPRESS DL- 1810

Shitet nga: Edlir 01 Qer 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Shes nje laburator fotografik, full digital. makineria eshte prodhim i vitit 2008 eshte ne gjendje shume te mire pune bashke me makinerine ka dhe pjese te saj. Makineria eshte shume praktike permasat qe ajo ben jane nga 9 x 12 deri ne 30 x 47 brenda ketyre permasave mun te besh cfar te duash ( 9 x 47 ), ka 3 kaseta letre cdo servis do behet nga inxhinjeret e dolit makineria ka 1 vit garanci dhe gjithnje asistence. Shitet per arsye te mbylljes se biznesit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim