Korg trinity plus

Shitet nga: aurel reli 02 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pogradec
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg trinity plus ne gjendje shum te mir me tinguj nga me te fundit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim