Korg pa 1x

Shitet nga: aurel 15 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pogradec
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pa 1x e kompletuar ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim