Korg pa 1x

Shitet nga: aurel reli 02 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pogradec
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
tastier ne gjendje shum te mir pune e kompletuar me te gjitha ful
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim