Tavoline antike

Shitet nga: spartak 04 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pogradec
e ardhur nga greqia ,eshte me e vjeter se 60 vjet e punuar ne dore ,eshte 110x150 cm ka dhe hapje qe arrin ne gjatesine 190 cm,shitet per arsye mos perdorimi,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim