SOBE ME DRRRU

Shitet nga: genti 28 Nën 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes sobe me drru PRITTY ngroh reth vetes dhe ngroh ujin per kaldajat 140metra2 .+furre.. cmim i diskutueshem .. esht bler ne bullgari 720 evro e shes per arsye se nuk me mbulon shtepin ..shum e mire dhe ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim