Portomonto Sllovene

Shitet nga: Mek Les 05 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pogradec
Pajisje : Mobilje salloni
Set prej tri mobiljesh per te varur rroba dhe vendosur kepuce+ pasqyre. Per me shume informacion shkruani ne inbox ose ne e-mail: ki.tech@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim