Komplet kolltukeesh

Shitet nga: Landi 02 Dhj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pogradec
Pajisje : Mobilje salloni
kolltuk 1 tresh qe hapet dhe behet krevat dopio 1 dysh dhe 2 teke ne gjendje te shkelqyer shiten per arsye mos pershtatje me ambjentin qe kemi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim