RIMORKIO TERHEQESE TRAJLER PER MAKINA DHE FURGONE

Shitet nga: Nandi 27 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 000 EUR

Komuna: Pogradec
SHES NJI KARROCE TERHEQESE TRAJLER ME FRENA MBAS MAKINES ME PESHE MBAJTESE DERI NE 1500 KG. RIMORKIO ESHTE VIT PRODHIMI 2010 ME GOMA TE REJA DHE NE GJENDJE TE PERSOSUR. KJO KARROCE ZEVENDESON NJI FURGON PERSA I PERKET PESHES MBAJTESE DHE NUK JU DUHET TE BLINI FURGON KUR NUK JU DUHET PER CDO DITE PERDORIMI . MJAFTON TE KENI KETE KARROCE DHE E PERDORNI KUR JU NEVOJITET. TRAJLERI SHITET PA PJESEN E SIPERME MBASI NUK ESHTE E SAJA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim