Makineri per lucidimitin e cimentos dhe te merme..

Shitet nga: alket 28 Krr 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Makineria eshte me korent monofaze dhe 3 fazor jepet bashke me 5 pale gure te rinj cmimi I arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim