iPhone 6, iphone 6+, Galaxy alpha,note 3, note 4

Shitet nga: Adi 08 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Shes telefona te rinj dhe tperdorur si mposhte:
-iphone 6 te rinj ne kuti unlocked
-iphone 6+ te rinj ne kuti unlocked
-galaxy alpha i zi i ri ne kuti
-lg g3 me 3gb ram i bardhe i ri
-galaxy note 4 i bardhe i ri ne kuti
-galaxy note 3 b&zi ne gjendje te shkelqyer
-iphone 4s me chip
-iphone 5s silver 64gb ne gjendje perfekte.
Per cmime ose porosi me dergoni sms ne nr 0696209050
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim