Vodafone smart 1

Shitet nga: Dionis 10 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Nderohet Vodafone smart 1 ne gjendje te mire sapo i blere me nje telefon me touch dhe android mbi 2.3.7 dhe ne gjendje te mire.(ne numra te fshehtanuk do pergjigjem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim