Samsung galaxy s3

Shitet nga: samsung galaxy s3 27 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Pogradec
shitet samsung galaxy s3 unlock per te gjitha kartat
ram 2 giga
camera 8 mega
rom 16 giga
android 4.4.2 kit kat orgjinal te samsung
4.8 inch
ka disa gervishje te vogla ne skeletin ansor
ndersa ekranin e ka te mbajtur sa here me qese mbrojtse dhe nuk ka asnje problem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim