Samaung galaxy s5 500 lek i perdorur ne gjendje ..

Shitet nga: k 01 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
TEL TE RINJ DHE TE PERDORUR TE SJELLE NJGA USA ME CMIME TE ARSYSHME.SAMSUNG GALAXY S4>>IPHONE 5S LG G2 IPHONE 4S T SJELL NGA USA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim