Plus Stil

Shitet nga: Enea 17 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pogradec
Android System 2.3 Gingerbread

3.5" HVGA touch screen (320x480) TFT

Procesor 650 Mhz, modem procesor 507 Mhz, akselerator 3D

Internal memory 512 MB, maximum capacity 32 GB

Memory Card 2 GB, incorporated

3.5" HVGA touch screen (320x480) TFT

WiFi / Bluetooth / FM Radio GPS / 3axis / E-Compass

Flash Camera 3.2Mpx, Front Camera VGA

Music/Video Player MP3/MP4

Battery 1300 mAh (Li-ion)

Dimensions 118*60.5*12.25 mm

Mini-USB data cable

+ problemi i celularit eshte se e ka ekranin e demtuar por mund te rekuperohet dhe pranon vetem karta Plus
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim