Nokia lumia 800

Shitet nga: Endri 20 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
shitet nokia lumia 800 .... ose nderrohet me iphon 4 ose iphone 5 plus dhe diferencen ....cmimi 180 mij lek i diskutueshem ..... ose jap nokian dhe nje galaxy s4 i ber me porosi ngjyr lela ka ekranin e thyer ...i shkembej me iphone 5 ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim